- guest book

Kniha hostů

zanechat vzkaz
stránka123
Nalezeno celkem 23 zápisů
Jakub Jonášwww.yourgeneration.cz21. březen 2016
Se službami pana vašulína jsem byl spokojen. Ví přesně co dělá je to profík tělem i duší. Určitě mohu doporučit!
Petra Boháčková2. březen 2016
Honza nám fotil těhufotky a teď pár momentek se synem a všichni jeho fotky obdivují ;) I když je focení s dětmi velmi náročné, zvládl to na jedničku! Těšíme se na další spolupráci!!
monika Čadová24. únor 2016
Dobrý den,
dostala jsem na vás kontakt od vlasty čuprové. Kamarádka mi vás doporučila, chtěla jsem se zeptat zda máte volný termín 9.9.2016 a za kolik fotíte?

děkuji čadová
Mirka Vojáčková23. listopad 2015
Úžasný fotograf, skvělá domluva, vždy výborná atmosféra a moc krásné fotky... Mohu jen chválit a chválit a všem doporučit ;).
Michaela Kloboučková22. listopad 2015
Honza mě fotil pro mého přítele a fotky jsou úplně úžasné člověk si na nich připadá fakt krásnej a to je co říct... nejlepší fotograf se kterým jsem kdy fotila. :)
Blanka a Kuba17. srpen 2015
Honza nám fotil svatbu a my teď máme nejnádhernějšísuperhustokrutopřísné fotky:)!! Spolupráce byla bez problémů,profesionální přístup a hlavně vysoká kvalita odvedené práce. Můžeme jen doporučit:)
Pavel1. srpen 2015
Honza je naprosto skvelej. Fotil nam svatbu. Vzdy byl tam, kde se neco delo. Aktivni, akcni, napadity i spolecensky. Byl s nami az do brzkych rannich hodin a diky nemu mame uzasne zdokumentovany vzpominky. Fotky nam kazdej zavidi.
Lori Tezaurawww.tezaura.com28. červenec 2015
Obrjena považuji za jednoho z nejlepších koncertních fotografů, kterého jsem zatím za dobu fungování kapely, měla tu čest poznat. Jeho přístup je vždy profesionální a práce precizní. Mohu vřele doporučit.
Tomáš Trnavský27. červenec 2015
Skvělá spolupráce, domluva, přístup a ještě lepší fotky ze svatby. Úplně nejvíc spokojenost ;)
Hana Janceková23. červenec 2015
Honza je prostě nejlepší fotograf jakého sme si mohli vybrat. Fotky krásné, přístup i domluva na jedničku ;-) Ještě jednou díky za vše
stránka123
Nalezeno celkem 23 zápisů